"Pierwsza miłość" odcinek 2458. Dominika trafia do szpitala! Co z nią będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dominika trafiła do szpitala. jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziewczyna po szczerej rozmowie z Elżbietą postanowiła przyznać się Pawłowi do wszystkich swoich kłamstw. Czy Nowogrodzki jej wybaczy? Sprawdź, co wydarzy się w 2458. odcinku "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2458. - Polsat, poniedziałek, 13 marca 2017, godz. 18:00

Dominika (Maria Szafirska) przyjechała do Wrocławia po to, by odzyskać Pawła (Michał Malinowski). Dziewczyna chciała usidlić ukochanego za wszelką cenę, dlatego posunęła się do wielu kłamstw i intryg.

Tragiczny wypadek Dominiki! Przeżyje? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W rezultacie związek Melki (Ewa Jakubowicz) i Pawła rozpadł się. Nowogrodzki wyprowadził się z domu i dopiero wtedy zrozumiał, że Dominika nie ma szczerych intencji. Teraz Paweł próbuje uratować swój związek i nie chce kontaktować się z dawną przyjaciółką. Dominika odbyła szczerą rozmowę z Elżbietą. Kobieta uświadomiła jej, że powinna przyznać się Pawłowi do wszystkiego, a Nowogrodzki na pewno z czasem jej wybaczy.

Kiedy Dominika próbowała skontaktować się z Pawłem, ten właśnie odbywał szczerą rozmowę z Melką. Dominika postanowiła odwiedzić go niezapowiedziana. Po drodze doszło jednak do wypadku.

Robert Wabich nowym właścicielem Barbariana! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2458. odcinku "Pierwszej miłości" Paweł wciąż jest u Melki. Dostaje informację, że Dominika trafiła do szpitala. Nowogrodzki i Długosz natychmiast udają się do placówki, do której została przewieziona dziewczyna. Całe szczęście okazuje się, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dominika przyznaje się w końcu do wszystkich swoich kłamstw i intryg. Dziewczyna przeprasza Pawła za wszystko.

Czy to już koniec intryg Dominiki? Czy Paweł i Melka wrócą do siebie?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×