"Pierwsza miłość" odcinek 2652. Paweł siada na wózek inwalidzki i... postanawia się zabić! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Paweł przechodzi trudny czas. Czuje, że po feralnej walce, mimo że przeżył, życie dla niego się skończyło - jest sparaliżowany. Sprawdź, co wydarzy się w 2652. odcinku serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2652. w środę, 14.03.2018 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W najbliższych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do dramatycznych rozwiązań. Paweł (Michał Malinowski), wciąż przebywa w szpitalu po tragicznej w skutkach walce. Zmniejszający się obrzęk mózgu powoduje, że Paweł jest w stanie poruszać rękami. Mimo pozytywnych prognoz chłopak wciąż jest w złym stanie psychicznym.

Paweł odtrąca Melkę! Kinga i Artur zaczynają wszystko od nowa [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Paweł wpada ze skrajności w skrajność. Z dobrego humoru do totalnie depresyjnego i przez to dojdzie do bardzo różnych, bardzo dziwnych sytuacji - wskazuje Michał Malinowski, wcielający się w Pawła. Co zatem go czeka?

W 2652. odcinku "Pierwszej miłości" Melka (Ewa Jakubowicz) za wszelką cenę próbuje namówić ukochanego do wstania z łóżka i posadzenia go na wózku inwalidzkim. Po namowach chłopak postanawia współpracować. Siada na wózek, co umożliwia mu poruszanie się po szpitalu. Ukradkiem widzi jak Melka płacze przed budynkiem szpitala. Paweł wie, że to wina jego niepełnosprawności.

Chłopak nie wytrzymuje psychicznie. Zakrada się do pokoju dyżurnego, skąd kradnie leki nasenne. Zdeterminowany skończyć swoją gehennę połknie całą fiolkę tabletek. Nieprzytomnego Pawła znajduje Marysia (Aneta Zając). Czy ponownie uratuje mu życie? Jak na sytuację zareaguje psychicznie osłabiona Melka?

Leszek Stanek dołączył do obsady! Wiemy, kogo zagra! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×