"Pierwsza miłość" odcinek 2716. Jowita staje po stronie Melki i atakuje Sabinę! Dojdzie do rękoczynów? [STRESZCZENI ODCINKA+ZDJĘCIA]

W "Pierwszej miłości" przed wakacjami 2018 Pawła dosięgnęła tragedia - został sparaliżowany i skazany na wózek inwalidzki. To popsuło jego relacje z Melką. Pojawiła się natomiast Sabina, do której uczucie odżyło.

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2716. we wtorek, 11.09.2018 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Wydaje się, że Paweł (Michał Malinowski) porzucony przez Melkę (Ewa Jakubowicz) stworzy udany związek z Sabiną (Urszula Dębska). Relacja tej dwójki nie umknie uwadze Jowity (Joanna Opozda), która w tym sporze stanie po stronie zdradzonej Melki. Sabina zadurzona w swoim najlepszym przyjacielu będzie musiała zmierzyć się nie tylko ze swoimi przemyśleniami, ale również z niepochlebną opinią innych, w tym Jowity!

Paweł stanie na nogi i będzie szczęśliwy z Sabiną? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość" za sprawą aukcji charytatywnej organizowanej w Barbarianie dojdzie do spotkania Jowity i Sabiny. Niestety nie będzie to miła rozmowa. Szczęśliwy Paweł, udaje się do baru z nadzieją, że spotka się ze znajomymi. Niespodziewanie pojawiają się tam Jowita z Radkiem (Mateusz Banasiuk), którzy czekają na wywiad. Gdy wchodzi Sabina pozytywna atmosfera znika. Jowita postanowi powiedzieć dziewczynie co tak naprawdę myśli o zachowaniu Wekslerowej: "Nie wierzę! Naprawdę miałaś czelność tu przyjść? Niezła z Ciebie zdzira...!"

Jowita oskarży Sabinę o notoryczne odbijanie chłopaków swoim koleżankom. Szczerość żony Radka przytłoczy dziewczynę. Czy mimo to zdoła jej odpowiedzieć? Jak zakończy się spotkanie Jowity i Sabiny?

Sylwia i Jowita zaprzyjaźnią się? Konecka przejdzie przemianę?! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Blue (gość)

    Czy w każdym związku musi być wątek z zdradą??? -, -

    09.09.2018 16:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×