"Pierwsza miłość" odcinek 2723. Paweł zaczyna chodzić i ratuje Tomka! Wyzdrowieje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Paweł stanie na nogi? Przez to, że Tomek będzie w niebezpieczeństwie, Paweł znowu zacznie chodzić! Czy to oznacza, że wróci do pełnej sprawności? Sprawdź, co wydarzy się w 2722. odcinku serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2723. w czwartek, 20.09.2018 o godz. 18:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Problem niepełnosprawności Pawła od kilku miesięcy podgrzewa atmosferę wokoł serialu. Od udziału w nielegalnej walce bokserskiej minęło sporo czasu, niestety bohater grany przez Michała Malinowskiego wciąż nie odzyskał sprawności w nogach.

Paweł stanie na nogi i będzie szczęśliwy z Sabiną? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" powróci nadzieja na to, że Paweł stanie na nogi! Tomek (Oskar Wojciechowski), syn Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski), który ostatnio zaprzyjaźnił się z Pawłem, wpadnie w poważne kłopoty. Poszukiwanie przez chłopaków kobiety, która wzywała pomocy przez krótkofalówkę zaowocuje tym, że bandyta, którego zdemaskuje Tomek wpadnie do mieszkania Kulczyckich i będzie chciał odzyskać zdjęcia, które chłopak zrobił jego więzionej matce!

Mężczyzna, który bezpardonowo napadnie na Tomka, w ostatniej chwili zostanie ubezwłasnowolniony przez... Pawła! Pod wpływem silnych przeżyć niepełnosprawny chłopak stanie na nogi, aby ratować przyjaciela! Czy to oznacza, że powrót do zdrowia Pawła jest tylko kwestią czasu?

Rudy odkryje romans Natalii i Artura! Ewa wyda Marysię? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×