"Pierwsza miłość" odcinek 2750. Wiola poczęstuje Kubę grzybami halucynogennymi! Czy Marzena zdąży w porę zareagować? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

W 2750. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wiola i Kuba wpadną na kolejny nieodpowiedzialny pomysł. Tym razem zaczną eksperymentować z narkotykami! W całą sytuację wmiesza się Marzena! Jak to się skończy?

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2750. w poniedziałek, 29.10.2018, o godz. 18:00 w Polsacie!

Kuba (Kacper Olszewski) wraz z Wiolą (Diana Kozłowska) znowu wywiną niezły numer! Jeszcze nie tak dawno widzowie serialu "Pierwsza miłość" emocjonowali się ich ucieczką z domu, a teraz młodzi znowu wkraczają do akcji.

Radek na stole operacyjnym! Sprzeda nerkę, by spłacić dług Jowity? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2750. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wiola poczęstuje Kubę zdobytymi wcześniej halucynogennymi grzybami. Ich zabawę przerwie jednak wściekła Marzena (Marta Chodorowska), która wyrzuci dziewczynę z domu. W efekcie tej sytuacji, między Marzeną a Kasią (Magdalena Różańska), matką Wioli, dochodzi do bardzo ostrej kłótni.

Pobity Artur trafia do szpitala! Zobacz, jak będzie wyglądała konfrontacja Natalii z Kingą! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Kubę i Wiolę czekają poważne konsekwencje? Jak zareagują ich rodzice? Czyją stronę weźmie Kaśka? Więcej na ten temat dowiemy się z pewnością z kolejnych odcinków serialu "Pierwsza miłość" w telewizji Polsat!

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun serialu "Pierwsza miłość"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×