"Pierwsza miłość" odcinek 2752. Pobity Artur trafia do szpitala! Zobacz, jak będzie wyglądała konfrontacja Natalii z Kingą! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

To musiało się tak skończyć. Artur już w 2752. odcinku serialu "Pierwsza miłość" trafi z poważnymi obrażeniami do szpitala. Tam Kulczyckiego odwiedzi nie tylko jego żona Kinga, ale również kochanka Natalia! Czy tym razem prawda o romansie wyjdzie na jaw?

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2752. w środę, 31.10.2018, o godz. 18:00 w Polsacie!

Artur (Łukasz Płoszajski) z "Pierwszej miłości" już wkrótce się doigra. Romans z Natalią (Katarzyna Sowińska) będzie go sporo kosztował. Kiedy Rudy (Bartek Piekarski) odkryje, że jego ukochana go zdradza, zjawi się u Artura i brutalnie go pobije! Pobity Kulczycki trafi z poważnymi obrażeniami do szpitala.

Artur brutalnie pobity za romans z Natalią! Kulczycki trafi do szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) nie będzie miała pojęcia, co się stało. Uwierzy w wersję przedstawioną przez Artura, który powie żonie, że zaatakowało go kilku napastników. Wtedy w szpitalu zjawi się roztrzęsiona Natalia!

Konfrontacja żony i kochanki może zaowocować ujawnieniem prawdy. Czy tak się jednak stanie? W kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Artur będzie próbował powstrzymać Natalię, przed powiedzeniem Kindze prawdy. W tym samym czasie Kulczycka odkryje, kto tak naprawdę pobił jej męża.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2745-2749 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 22.10.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×