"Pierwsza miłość" odcinek 2755. Marysia próbuje uratować życie strażnika! Więzienny personel zaufa jej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2755. odcinku "Pierwszej miłości" Marysia poprosi o nóż! Nie będzie jednak chciała nikogo skrzywdzić. Spróbuje uratować życie strażnika. Czy pracownicy więzienia będą potrafili jej zaufać? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2755. we wtorek, 6.11.2018, o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv!

Marysia (Aneta Zając) bardzo ciężko znosi pobyt w więzieniu. Każdy dzień jest dla niej walką o życie. Tym razem jednak to nie jej przetrwanie będzie zagrożone. W 2755. odcinku serialu "Pierwsza miłość" jeden z więziennych strażników będzie miał poważne kłopoty z oddychaniem. Nikt z obecnych nie będzie wiedział, co się z nim dzieje.

Męska rozmowa Artura i Rudego. Radek w niebezpieczeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Marysia rzuci się na pomoc mężczyźnie, lecz szybko stwierdzi, że nie obędzie się bez tracheotomii, czyli zabiegu otwarcia przedniej ściany tchawicy, wymagającego przecięcia skóry szyi. Więźniarka będzie musiała prosić o nóż. Personelowi więzienia ciężko będzie jej zaufać - w końcu odsiaduje wyrok za zabójstwo! Ostatecznie jednak otrzyma scyzoryk.

Czy zabieg się powiedzie? Czy Marysia zdoła uratować życie mężczyzny? Czy to zdarzenie pozwoli jej choć trochę poprawić jej sytuację za kratkami? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie serial "Pierwsza miłość" w Telewizji Polsat!

Radek na stole operacyjnym! Sprzeda nerkę, by spłacić dług Jowity? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×