"Pierwsza miłość" odcinek 2755. we wtorek, 13.11.2018, o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv!
Artur (Łukasz Płoszajski) ostatnio jest zbyt zajęty swoim życiem osobistym i zaniedbuje opiekę nad synami Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), którzy traktują go jak ojca. W 2760. odcinku serialu "Pierwsza miłość" jego nieodpowiedzialność o mało co nie doprowadzi do tragedii! Tomek (Oskar Wojciechowski) odbierze przesyłkę. Chłopak, za pieniądze skradzione od Artura, kupił sobie pistolet! Na szczęście na kulki. Artur, który nic nie wiedział o nowym zakupie, zostawi chłopców samych.
Dzieciaki pójdą do parku i zaczną strzelać do puszek. W pewnym momencie na linii strzału Tomka znajdzie się jego młodszy brat Maciek (Joachim Olko). Kulka z pistoletu trafi go prosto w oku! Na szczęście, Tomek nie straci zimnej krwi i natychmiast zadzwoni na pogotowie, dzięki czemu lekarze szybko zajmą się poszkodowanym dzieckiem. Informacja o wypadku szybko dotrze do Kingi. Przerażona matka oczywiście poprosi Artura o wyjaśnienia!
Marysia walczy o życie w więzieniu! Przetrwa? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej
Mężczyzna nie przyzna się jej do tego, że w chwili wypadku był z Natalią (Katarzyna Sowińska) i bezczelnie ją okłamie. Czy Kinga przejrzy jego intrygę? Czy uda się uratować oko Maćka? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Pierwsza miłość" na antenie Polsatu!
Zobacz galerię