"Pierwsza miłość" odcinek 2771-2772. Melka postrzelona podczas akcji?! Michał zaatakowany przez kiboli! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Melka i Michał w niebezpieczeństwie! Oboje zamieszali się w trudne sprawy, które sprowadzą na nich prawdziwe kłopoty. Co z nimi będzie? Sprawdź, co wydarzy się w 2771. i 2772. odcinku "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2771. w środę, 28.11.2018 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) pracuje w policji i nie waha się podejmować trudnych, niebezpiecznych spraw. Pomaga też Michałowi (Wojciech Błach), który próbuje odnaleźć świadków wypadku, dzięki którym Marysia (Aneta Zając) może wyjść na wolność.

Sylwia sprowadzi do YOLO Justynę. Dziewczyna zaskodzi Radkowi? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2771. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka wpada na trop poszukiwanego przez Michała mężczyzny. Ślad prowadzi do niewielkiego zakładu samochodowego. Melka na własną rękę organizuje akcję. Nie wie, jakie zagrożenie tam na nią czyha.

Już w kolejnym odcinku Melka będzie miała problemy w pracy za samowolkę, jakiej się dopuściła. Michał natomiast postanowi odszukać brata zatrzymanego chłopaka. Czas będzie grać na jego niekorzyść. W końcu zdecyduje się na desperacki krok. Zostanie napadnięty przez pseudokibiców Iskry Wrocław! Co z nim będzie?

Artur w końcu przyzna się do romansu z Natalią! Co na to Kinga? Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 26.11.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×