"Pierwsza miłość" odcinek 2777. Kinga wpada w ramiona Rafała! Pójdzie z nim do łóżka?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kinga i Artur postanowili przeprowadzić się na wieś, ale nic nie układa się tak, jak zaplanowali. Wkrótce Kinga wpadnie w ramiona Rafała! Sprawdź, co wydarzy się w 2777. odcinku serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2777. w czwartek, 6.12.2018 o godz. 18:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Ze względu na pogarszający się stan zdrowia Tomka, Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) postanowili przeprowadzić się do Wadlewa. Wiejskie życie nie jest jednak do końca tym, czego się spodziewali. Dodatkowo, Artur wciąż nie może zapomnieć o Natalii (Katarzyna Sowińska).

Artur kończy romans i przeprowadza się z rodziną na wieś! Jak wygląda wiejskie życie Kulczyckich? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2777. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur nadal nie potrafi wpisać się w wiejski krajobraz. Między nim i Kingą dochodzi do dramatycznej kłótni. Kulczycka wraca do mieszkania we Wrocławiu, a wtedy na drodze Kingi pojawia się Rafał. Rozżalona dziewczyna tym razem ląduje w jego ramionach.

Między Kingą a Rafałem dochodzi do wybuchu namiętności! Kinga długo nie będzie mogła zapomnieć o tym, co zaszło między nimi. Czy wyląduje z Rafałem w łóżku? Wkrótce się przekonamy!

Kinga też wda się w romans? Przystojny psycholog skradnie jej serce? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ona (gość)

    Powinna wylądować z nim w łóżku i tego nie żałować, Artur za jej plecami robi co chce pewnie po Natalii będzie następna.

    22.11.2018 16:33
  • Ja (gość)

    Rafał ruchaj ją

    21.11.2018 17:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×