"Pierwsza miłość" odcinek 2779. Naćpany Krystian zgubi swoje dziecko! Sięgnie dna? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2779. odcinku serialu "Pierwsza miłość" narkotyki staną się dla Krystiana ważniejsze niż rodzina. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2779. w poniedziałek, 10.12.2018 o godz. 18:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Gdy Krystian (Patryk Pniewski) ożenił się z Kaliną (Magdalena Wieczorek), wydawało się, że zostawi młodzieńcze wybryki za sobą i wejdzie w rolę odpowiedzialnego męża i ojca. Niestety, ze względu na znajomość z dilerką narkotyków, Roxy (Żaneta Homa), dawne słabości chłopaka powrócą i sprowadzą niebezpieczeństwo nie tylko na niego, ale także na jego rodzinę.

Oliwia Bosowska dołącza do obsady serialu! Kim jest Justyna? Jaka tajemnica wiąże się z jej postacią? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kalina nie zauważy, że z jej mężem dzieje się coś niedobrego. W 2779. odcinku serialu "Pierwsza miłość" zostawi Marlenkę (Eliza Dzikowicz) pod opieką Krystiana. Nie będzie wiedziała, że Domański zażyje kolejną dawkę otrzymanych od Roxy narkotyków. Pod ich wpływem odpłynie na tyle, że zgubi własną córkę! Przerażony Krystian poprosi o pomoc Piotrka (Michał Mikołajczak). Na szczęście dziecko uda się odnaleźć.

Natalia trafi w ciężkim stanie do szpitala! Kochanka Artura jest z nim w ciąży? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Krystian zdoła podnieść się z nałogu? Co jeszcze musi się stać, by w końcu się opamiętał? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie kolejne odcinki serialu "Pierwsza miłość" w Polsacie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×