"Pierwsza miłość" odcinek 2779. Oliwia Bosowska dołącza do obsady serialu! Kim jest Justyna? Jaka tajemnica wiąże się z jej postacią? [ZDJĘCIA]

W odcinku 2779 do obsady "Pierwszej miłości" dołączy Oliwia Bosowska. Jej bohaterka namiesza nieźle w życiu bohaterów. Czy Justyna to miła sympatyczna dziewczyna? A może mściwa bestia? Sprawdźcie sami!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2779. w poniedziałek, 10.12.2018 o godz. 18:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

W „Pierwszej miłości” pojawi się nowa postać, której obecność zwiastuje spore zamieszanie w życiu bohaterów serialu, głównie pracowników redakcji „Yolo”. Justyna pojawi się w redakcji YOLO jako stażystka. Pogodna, sympatyczna dziewczyna bardzo szybko zyska sympatię reszty zespołu. Żeby dostać pracę w redakcji sfałszuje swoje CV, ponieważ jest jeszcze niepełnoletnia.

Sylwia sprowadzi do YOLO Justynę. Dziewczyna zaskodzi Radkowi? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Obecność Justyny wiązać się będzie z problemami... Okazuje się bowiem, że grzeczna i miła dziewczyna tak naprawdę jest mściwą bestią zdolną do wszystkiego. Jej charakter ukształtowany został przez trudne dzieciństwo – pobyty w domu dziecka i rodzinach zastępczych. Bolesne przeżycia odcisnęły piętno na jej życiu.

Justyna zagości w redakcji „YOLO” na dłużej, co dla pracowników może oznaczać jeszcze więcej zamieszania, kłopotów i niespodziewanych wrażeń niż dotychczas. Jakie zmiany czekają na serialową Sylwię (Edyta Herbuś), Radka (Mateusz Banasiuk), Tymka (Piotr Gawron-Jedlikowski), czy Renatę (Jagoda Sięgień)? Jaka tajemnica wiąże się z postacią Justyny?

Natalia trafi w ciężkim stanie do szpitala! Kochanka Artura jest z nim w ciąży? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pierwszy odcinek serialu z udziałem Oliwii Bosowskiej 10 grudnia na antenie Telewizji Polsat.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×