"Pierwsza miłość" odcinek 2781. Artur w końcu przyzna się do romansu z Natalią! Żona postawi mu ultimatum!

W 2781. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur uzna w końcu, że kocha swoją żonę i nie chce jej okłamywać. Kinga będzie skłonna wybaczyć mężowi, ale wszystko zmieni jeden telefon. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2781. w środę, 12.12.2018 o godz. 18:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Artur (Łukasz Płoszajski) już od dłuższego czasu zdradza swoją żonę, Kingę (Aleksandra Zienkiewicz). Jego kochanką jest piękna Natalia (Katarzyna Sowińska). Kryzys w małżeństwie popchnął do zdrady także Kingę, która jednak żałowała tego co zrobiła i powiedziała o wszystkim mężowi. Zachowanie żony zmusiło Artura do przemyśleń. W końcu Artur uznał, że jego relacja z Natalią nie ma żadnej przyszłości.

Kinga wpada w ramiona Rafała! Pójdzie z nim do łóżka?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2781. odcinku serialu "Pierwsza miłość" wyzna Kindze, że spotykał się z Natalią i sypiał z nią przez dłuższy czas. Powie jednak, że nigdy tak naprawdę jej nie kochał, a jego jedyną miłością jest tylko jego żona. Kinga postanowi mu wybaczyć. W końcu sama także dopuściła się zdrady. Wydaje się, małżeństwo Kulczyckich zacznie wracać na stare tory.

Wszystko zmieni się jednak gdy do Kulczyckiego dotrze informacja, że Natalia trafiła do szpitala w krytycznym stanie. Gdy Kinga się o tym dowie postawi mężowi ultimatum - albo ona, albo kochanka! Czy Artur znów zostawi Kingę i chłopców? Tego dowiemy się oglądając kolejne odcinki serialu "Pierwsza miłość" na antenie Polsatu!

Artur kończy romans i przeprowadza się z rodziną na wieś! Jak wygląda wiejskie życie Kulczyckich? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Katarzyna Sowińska i Łukasz Płoszajski o romansie w serialu "Pierwsza miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Asia (gość)

    Nagroda dla tego kto w koncu odstrzeli Sabinke!Boze,co za szpetota,a suka nie z tej ziemi!

    04.12.2018 01:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×