"Pierwsza miłość" odcinek 2786. Artur wciąż nie umie wybrać - Natalia, czy rodzina? Sabina interweniuje! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2786. odcinku serialu "Pierwsza miłość" nie zabraknie emocji i awantur. Sabina spróbuje wpłynąć na Artura, by rozwiązał problematyczny trójkąt z Natalią i Kingą. Z kolei pani Leokadia przejrzy mistyfikację Miksera! Co się wydarzy w 2786. odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2786. w środę, 19.12.2018 o godz. 18:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 2786. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) wciąż nie potrafi wybrać, z kim się związać. Z jednej strony z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz) łączy go rodzina i wiele wspólnie spędzonych lat. Z drugiej strony nie umie łatwo rozstać się z Natalią (Katarzyna Sowińska), szczególnie biorąc pod uwagę jej pobyt w szpitalu. Do akcji wkracza Sabina (Urszula Dębska), która ostrymi słowami usiłuje doprowadzić go do porządku. Czy po jej interwencji Artur na dobre zostawi Natalię i pozostanie wierny Kindze? Będą razem szczęśliwi w Wadlewie?

Kulczycki musi dokonać wyboru! Natalia czy rodzina? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem pani Leokadia (Grażyna Marzec) zaczyna podejrzewać, że Mikser (Błażej Michalski) ją okłamuje i że wszystko co robi, jest mistyfikacją. W końcu nie wytrzymuje i robi mu w szpitalu karczemną awanturę! Mikser źle czuje się z oszukiwaniem pani Leokadii, obawia się jednak, że bez tego przestanie brać leki. Kiedy awantura narasta, z odsieczą nadchodzi nieoceniony Ludwik. Czy za udawanie męża, pani Leokadia skończy znajomość z Mikserem? Co jeszcze się wydarzy? Oglądaj najnowsze odcinki serialu "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o 18:00 w Polsacie!

"Pierwsza miłość" odcinek 2784. Mikser będzie udawał męża Leokadii! Skutecznie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×