"Pierwsza miłość" odcinek 2789. Artur i Natalia znowu przyłapani razem! Czy prawda w końcu wyjdzie na jaw? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2789. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur odwiedzi Natalię w szpitalu. Ktoś zobaczy ich razem! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2789. w czwartek, 27.12.2018 o godz. 18:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Wydawało się, że Artur (Łukasz Płoszajski) zamierza definitywnie zerwać z Natalią (Katarzyna Sowińska) i naprawić nadszarpnięte relacje ze swoją żoną, Kingą (Aleksandra Zienkiewicz). Gdy jednak Kulczycki dowiedział się, że jego kochanka jest ciężko chora, nie mógł zostawić jej samej.

Sabina zerwie z Pawłem, Natalia umrze w szpitalu, a Sylwia jest siostrą Justyny?! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W 2789. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur w tajemnicy przed żoną pojedzie do szpitala, aby dowiedzieć się jakie są szanse na znalezienie dawcy dla Natalii. Kochankowie zostają tam przyłapani przez Marysię (Aneta Zając)! Kulczycki wie, że Kinga nie może dowiedzieć się, co tak naprawdę robi we Wrocławiu. Powiedział jej, że jedzie tam w sprawie Tomka (Oskar Wojciechowski)!

Jakie kłamstwo tym razem wymyśli Artur? A może Kinga dowie się, że jej mąż nie przerwał romansu? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" na antenie Polsatu!

Artur wciąż nie umie wybrać - Natalia, czy rodzina? Sabina interweniuje! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Katarzyna Sowińska i Łukasz Płoszajski o romansie w serialu "Pierwsza miłość"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×