"Pierwsza miłość" odcinek 2792. Krystian na głodzie kupuje trefny towar. Grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Krystian po raz kolejny wpadł w kłopoty. Znajomość z Roxy, którą poznał po powrocie na studia, wpędziła go w używki. Czy Krystian przestanie się z nią spotykać? Czy Kalina o niczym się nie dowie? Sprawdź, co nam powiedział Patryk Pniewski!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2792. w środę, 2.01.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Krystian (Patryk Pniewski) wrócił na studia i tam poznał Roxy (Żaneta Homa), która wprowadziła go w niebezpieczny świat używek. - Krystian trochę za bardzo oddał się swojej pasji i w ramach poszukiwań artystycznych i doświadczeń, poszedł w używki - wskazuje Patryk Pniewski.

Naćpany Krystian zgubi swoje dziecko! Sięgnie dna? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Krystian będzie próbował zerwać z nałogiem. Na dodatek nawarstwiają się problemy w domu. Kalina (Magdalena Wieczorek) chce wiedzieć, na jakim etapie jest nowe mieszkanie. Spanikowany Krystian stara się ją odwieść od tego pomysłu. Kalina za namową Ewy (Ewa Gawryluk) zjawi się jednak na budowie. W końcu Krystian rozliczy się z Roxy. Ma nadzieję, że to ich ostatnie spotkanie.

Nie jest jednak dobrze. W 2792. odcinku Krystian stara się ukryć przed Kaliną silne objawy odstawienia narkotyków. Nie chce spotykać się z Roxy, dlatego rusza w miasto, by zdobyć "prochy" na własną rękę. Niestety, towar okazuje się trefny. Krystianowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo! Co z nim będzie?

Marta Wierzbicka o odejściu z "Na Wspólnej", nowych wyzwaniach i "Azji Express"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×