"Pierwsza miłość" odcinek 2792. Krystian zażywa podejrzane narkotyki! Grozi mu śmierć! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Krystian postanowi odstawić narkotyki, ale będzie to dużo trudniejsze niż myślał. W końcu nie wytrzyma i kupi podejrzany towar od dilera. Po zażyciu tych środków będzie groziła mu śmierć! Kto mu pomoże? Sprawdź co się wydarzy w 2792. odcinku "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2792. w środę, 2.01.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Krystian (Patryk Pniewski) wpadnie w duże kłopoty przez Roxy (Żaneta Homa). Chłopak zaczął brać narkotyki, co dość szybko skończyło się dla niego uzależnieniem. W 2792. odcinku serialu "Pierwsza miłość", Domański postanowi skończyć z tymi groźnymi substancjami. Oczywiście będzie miał problem z objawami odstawienia narkotyków, co spróbuje ukryć przed Kaliną (Magdalena Wróbel).

Sylwia przedawkuje leki! Popełni samobójstwo? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jednak Krystian nie wytrzyma długo. Znajdzie dilera i kupi od niego narkotyki. Dopiero po ich zażyciu, zorientuje się, że podejrzane proszki były zanieczyszczone lub dużo silniejsze niż myślał. Podczas rozmowy z Roxy źle się poczuje, upadnie i straci przytomność. Dziewczyna szybko zjawi się w jego mieszkaniu i spróbuje go uratować. Od tej pory zacznie się walka o jego życie.

Co stanie się z Krystianem? Czy ten epizod na zawsze zniechęci go do narkotyków? Aby się tego dowiedzieć oglądaj nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" w telewizji Polsat!

Artur nie przyjdzie na pogrzeb Natalii! Ukrywa żałobę przed Kingą? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×