"Pierwsza miłość" odcinek 2793. Krystian dowie się, że Kalina nie zaszczpiła dziecka! Marlenka zachoruje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2793. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Krystian dowie się, że Kalina jest zwolenniczką ruchu antyszczepionkowego! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2793. w czwartek, 3.01.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Gdy Krystian (Patryk Pniewski) ożenił się z Kaliną (Magdalena Wieczorek), wydawało się, że zostawi młodzieńcze wybryki za sobą i wejdzie w rolę odpowiedzialnego męża i ojca. Niestety, chłopak znów wpadał w nałóg narkotykowy. Nie znaczy to jednak, że przestał kochać swoje dziecko. W 2793. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Krystian dowie się, że jego córce grozi niebezpieczeństwo!

Roxy wkręci Krystiana w handel narkotykami! Chłopak zostanie dilerem! Zobacz więcej

Marysia (Aneta Zając) zapyta go czy Marlenka miała już wszystkie niezbędne szczepienia. Chłopak będzie święcie przekonany, że dziewczynka przyjęła wszystkie obowiązkowe szczepionki, ale i tak postanowi to sprawdzić. Okaże się, że Kalina jej nie zaszczepiła! Wściekły Krystian zapyta żonę o wyjaśnienia. W 2793. odcinku serialu "Pierwsza miłość" dowie się, że zarówno ona, jak i jej matka są zagorzałymi przeciwniczkami szczepień!

Artur nie przyjdzie na pogrzeb Natalii! Ukrywa żałobę przed Kingą? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co więcej, Ewa (Ewa Gawryluk) jest przekonana, że szczepionki są szkodliwe dla zdrowia, czym jeszcze bardziej podsyca strach Kaliny. Bezradny Krystian poprosi o pomoc Marysię! Czy lekarka zdoła przemówić kobietom do rozsądku? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" w Polsacie!

Sylwia przedawkuje leki! Popełni samobójstwo? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×