"Pierwsza miłość" odcinek 2803. Kalina zabierze Marlenę na "ospa party"? Jak zareaguje Krystian? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2803. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kalina postanowi zabrać swoją nieszczepioną córkę na "ospa party". Krystian w porę się o tym dowie i postanowi ją powstrzymać! Czy mu się uda? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2803. w czwartek, 17.01.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kalina (Magdalena Wieczorek) jakiś czas temu okazała się zwolenniczką ruchu antyszczepionkowego. Dziewczyna jest przekonana, że takie szczepienia przynoszą więcej złego niż dobrego i chce chronić małą Marlenkę (Eliza Dzikowicz). Kiedy Krystian (Patryk Pniewski) dowiedział się o tym, chciał temu zapobiec, ale niewiele wskórał.

Krystian dowie się, że Kalina nie zaszczpiła dziecka! Marlenka zachoruje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2803. odcinku serialu "Pierwsza miłość", Kalina pójdzie o krok dalej i zechce zabrać córkę na tzw. "ospa party", na którym zdrowe dzieci przez kontakt z chorymi na ospę, mają szansę złapać wirusa. Zwolennicy tego pomysłu, są zdania, że lepiej jest jeśli dziecko zachoruje jak najwcześniej, bo nabierze odporności. Kiedy Kalina powie o tym Krystianowi, ten będzie wstrząśnięty. Między młodymi dojdzie do kłótni o to, co jest najlepsze dla dziecka.

W końcu Krystian postanowi w tajemnicy zabrać Marlenkę z domu, by zapobiec jej udziału w "ospa party". Czy Kalina jednak postawi na swoim i narazi dziecko na niebezpieczeństwo? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" w Polsacie!

Krystian zostanie oszukany! Z desperacji podpali własne mieszkanie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×