"Pierwsza miłość" odcinek 2808. Sylwia dowiaduje się, co tak naprawdę łączy ją z Justyną! Jak zareaguje? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 2808. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sylwia będzie musiała zmierzyć się z wydarzeniami z przeszłości, o których wolała zapomnieć! Justyna i jej historia obudzi demony. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2808. w czwartek, 24.01.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Od chwili pojawienia się Justyny, w życiu Sylwii zaczęło się źle dziać. Swoimi intrygami i podchodami młodziutka stażystka doprowadziła ją do załamania nerwowego, w wyniku którego Sylwia wylądowała w ośrodku psychiatrycznym. Wkrótce miało wyjść na jaw, dlaczego Justyna uwzięła się na szefową.

Pogrzeb Natalii, kłopoty Sylwii i przebiegły plan Justyny. Co się wydarzy?Zobacz więcej

W odcinku 2808. Sylwia dowie się, dlaczego Justyna postanowiła zniszczyć jej życie. Zszokowana nie będzie mogła uwierzyć w historię Justyny. Jak to możliwe, że dziewczyna jest jej siostrą? Badania DNA jednak potwierdzą wersję dziewczyny. Sylwia już wie, że nie ma wyjścia, będzie musiała się zmierzyć ze swoją mroczną przeszłością. Czy Justyna kiedykolwiek jej wybaczy?

Ponadto w odcinku: Krystian, który został oszukany i w akcie desperacji postanowił podpalić swoje nowe mieszkanie, licząc na pieniądze z odszkodowania, zostanie przyłapany na gorącym odcinku! Chłopak rzuci się do ucieczki. Czy uda mu się uniknąć konsekwencji swoich złych wyborów?

Sylwia trafi do szpitala psychiatrycznego! Co się stało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • AwE (gość)

  Córka

  24.01.2019 12:18
 • Ups (gość)

  Siostra czy córka w końcu?

  23.01.2019 23:00
 • Baśka (gość)

  serial patologia

  23.01.2019 21:45
 • ona (gość)

  justyna nie ma innych ubran tylko caly czas w tym samym?

  21.01.2019 20:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×