"Pierwsza miłość" odcinek 2811. Krystian nie chce iść na odwyk! Czy Kalina zdoła pomóc mężowi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2811. odcinku serialu "Pierwsza miłość" pomiędzy Kaliną a Krystianem dojdzie do poważnej rozmowy. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2811. we wtorek, 29.01.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Uzależnienie Krystiana (Patryk Pniewski) osiągnęło w końcu punkt krytyczny. Mąż Kaliny (Magdalena Wieczorek) zaczął brać trefne narkotyki i wplątał się w biznesy z podejrzanymi ludźmi, co sprawiło, że wylądował w areszcie. W 2811. odcinku serialu "Pierwsza miłość" chłopak wyjdzie na wolność i wróci do domu, gdzie czeka go poważna rozmowa z żoną.

Sylwia spróbuje uciec z psychiatryka! Zginie w wypadku?Zobacz więcej

Kalina będzie na niego wściekła i zażąda, by natychmiast udał się na terapię odwykową do ośrodka leczenia uzależnień. Krystian będzie zarzekał się, że już nigdy nie zażyje żadnych narkotyków, lecz kategorycznie odmówi terapii zamkniętej.

Załamana dziewczyna poprosi o pomoc Marysię (Aneta Zając), która zaproponuje jej pewne rozwiązanie. Swoją pomoc zaproponuje też Piotrek (Michał Mikołajczak), który zasugeruje Kalinie, aby na wszelki wypadek przeszukała mieszkanie. Być może są w nim jeszcze jakieś narkotyki. Okaże się, że przyjaciel Krystiana miał rację. Czy Kalina zdoła wyciągnąć męża z nałogu?

Próba ucieczki Sylwii i poszukiwania Antka w Wadlewie. Radek odkryje tajemnicę Kai?Zobacz więcej

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×