"Pierwsza miłość" odcinek 2843. Emilka walczy o życie! Będzie potrzebny przeszczep skóry! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W fabryce Emilki i Pauliny doszło do tragedii - budynek stanął w płomieniach! Emilka postanowiła ratować swój dobytek i teraz ona potrzebuje pomocy. Sprawdź, co wydarzy się w 2843. odcinku serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Po tym, jak zakład Emilki (Anna Ilczuk) i Pauliny (Julia Grant-Scott) zajął ogień, w Wadlewie doszło do tragedii. Emilka postanowiła z narażeniem życia uratować swój dobytek, ale niestety jej wysiłki idą na marne. Co gorsza, rozprzestrzeniające się płomienie sprawiły, że dziewczyna została uwięziona w budynku.

Pożar w fabryce Emilki! Bartek rzuci się w płomienie by ratować żonę!Zobacz więcej

W 2843. odcinku "Pierwszej miłości" trwa dramatyczna próba ratowania Emilki z pożaru. Zdesperowany Bartek (Rafał Kwietniewski) na przekór zakazom strażaków postanowi ratować ukochaną i rzuca się w płomienie. Śmiałek (Paweł Okoński) nie wierzy w wypadek, jest przekonany, że za podpaleniem stoją strajkujący robotnicy.

Emilka w bardzo ciężkim stanie trafia do szpitala – zatrucie, zaczadzenie, poparzenie chemiczne nie rokują najlepiej. Lekarze nie wiedzą, czy kobiecie uda się powrócić do zdrowia. Jedno jest pewne, bardzo duża część ciała Emilki uległa poparzeniu, więc dla komfortu jej życia niezbędny będzie przeszczep skóry! Jak kobieta na to zareaguje?

Pogrzeb Norberta! Całe Wadlewo w żałobie! Co zrobi Bartek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • XYZ (gość)

    Po pierwsze fabryka należy do Emilki i Anny. Po drugie Emilka ratowała Edka a nie swój dobytek.

    14.03.2019 14:28
  • Szczerze (gość)

    To samo co w barwach szczęścia odgapiacie od siebie. Tam się spalił ten od fitness tu Emilka . Tam jest sałatka a tu Krystian

    14.03.2019 11:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×