"Pierwsza miłość" odcinek 2849. Mikser jeszcze raz oświadczy się Dorocie! Tym razem usłyszy słowo "tak"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2849. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mikser ponownie poprosi Dorotę o rękę! Czy tym razem bizneswomen przyjmie oświadczyny? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2849. w piątek, 22.03.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Mikser (Błażej Michalski) i Dorota (Magdalena Wróbel) są w sobie zakochani. Do tej pory kierowniczka "Barbariana" nie była jednak do tej pory gotowa na poważne deklaracje. Gdy Mikołaj zaskoczył ją oświadczynami, zaskoczona dziewczyna musiała mu odmówić. Od tego czasu ich związek nie układa się najlepiej.

Pogrzeb Norberta! Całe Wadlewo w żałobie! Co zrobi Bartek?Zobacz więcej

W 2849. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Jacka (Zbigniew Waleryś) będą dręczyć wyrzuty sumienia. Postanowi wstawić się za Mikserem u Marskiej. Jego próby spalą jednak na panewce. Niespodziewanie Dorota uzna jednak, że powinna dać mężczyźnie jeszcze jedną szansę. Uradowany Mikołaj zaprosi ją na romantyczną randkę w parku trampolin. W pewnym momencie wyciągnie pierścionek i ponownie oświadczy się swojej wybrance. Tym razem usłyszy jednak słowo "tak"!

Narzeczeni z postanowią pójść za ciosem i już następnego dnia zarezerwują termin ślubu! Czy będą żyli "długo i szczęśliwie"?

Wiktoria Gąsiewska jako Jagoda. Skradnie Pawłowi serce? "Sporo namiesza"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Den (gość)

    Nudni oni sa. Zwlaszcza ta baba ma glos jak facet nie moge jej sluchac.

    16.03.2019 16:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×