"Pierwsza miłość" odcinek 2850. Rozstanie Miksera i Doroty! Wszystko przez kradzież w Barbarianie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2850. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dorota zerwie zaręczyny, a Mikser wyprowadzi się z jej mieszkania! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2850. w poniedziałek, 25.03.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Dorota (Magdalena Wróbel) przyjmie w końcu oświadczyny Miksera (Błażej Michalski). Niestety, radość zakochanych nie będzie trwała długo. Menadżerka Barbariana bardzo szybko straci zaufanie do Mikołaja, a ich związek się rozpadnie!

Mikser jeszcze raz oświadczy się Dorocie! Tym razem usłyszy słowo "tak"?Zobacz więcej

W 2850. odcinku serialu "Pierwsza miłość" świeżo upieczeni narzeczeni udadzą się do Urzędu Stanu Cywilnego, aby zarezerwować termin swojego ślubu. W międzyczasie Ludwik (Włodzimierz Adamski) będzie prowadził swoje prywatne śledztwo w sprawie niedawnej kradzieży w Barbarianie. Jest całkowicie przekonany, że Jacek (Zbigniew Waleryś) maczał w niej palce. Wspólnie z pozostałymi pracownikami lokalu przeprowadzi prowokację.

Nowy współlokator chce przespać się z Melką?Zobacz więcej

Dzięki jego akcji udaje się ustalić, że Jacek ma coś wspólnego z kradzieżą, ale niczego nie uda mu się w stu procentach udowodnić. Okaże się, że w całą sprawę mógł być także zamieszany Mikser. Gdy Dorota dowie się o ustaleniach Ludwika, będzie miała wielki żal do Miksera! Postanowi zerwać zaręczyny! Załamany Mikołaj postanowi wyprowadzić się z jej mieszkania... Czy to już koniec ich związku?

Wiktoria Gąsiewska jako Jagoda. Skradnie Pawłowi serce? "Sporo namiesza"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×