"Pierwsza miłość" odcinek 2856. Marysia ucieknie porywaczom! Zdoła wezwać pomoc? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2856. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia zdoła wydostać się z kryjówki porywaczy! Czy to będzie koniec jej koszmaru? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2856. we wtorek, 02.04.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Gdy Igor (Piotr Trojan) zauważył, że Marysia (Aneta Zając) jest bliźniaczo podobna do jego partnerki Dominiki (Aneta Zając), w jego głowie narodził się zbrodniczy plan. Najpierw para postanowiła okraść dziewczynę biorąc kredyt na jej nazwisko, ale to było dla nich za mało! Zdecydowali się na porwanie! Ich ostatecznym celem jest zgarnięcie 300 tysięcy złotych, które Michał (Wojciech Błach) wygrał w konkursie architektonicznym.

Porwanie Marysi! Malwina będzie miała romans?! Zobacz więcej

Zrealizowanie tego planu nie będzie jednak takie proste. Dominika jest bowiem totalnym zaprzeczeniem Marysi. Jest agresywna, wulgarna, prostacka. Brak jej ogłady i wykształcenia. Nie ma szans, aby skutecznie podszyła się pod Domańską. W 2856. odcinku serialu "Pierwsza miłość" porywacze będą już zniecierpliwieni i zaczną się poważnie zastanawiać, co zrobić z zakładniczką. Coraz bardziej zaczną skłaniać się do wniosku, że trzeba ją będzie zabić!

Kaśka oświadczy się Gosi! Pierścionek zaręczynowy ukryje w akwarium! Zobacz więcej

Marysia nie będzie jednak czekać bezczynnie. Na całe szczęście uda jej się poluzować cegły w ścianie piwnicy, dzięki czemu przedostanie się do sąsiedniego pomieszczenia. Droga na wolność będzie stała przed nią otworem. Niestety kryjówka porywaczy znajduje się na kompletnym odludziu... Domańską będzie czekała długa droga przez las! Czy uda jej się uciec?

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2850-2854 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 25.03.2019 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Krystyna (gość)

    Ile można czekać odcinków aż Marysia się w teście uwolni?

    13.04.2019 11:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×