"Pierwsza miłość" odcinek 2863. Wiktoria Gąsiewska jako Jagoda. Skradnie Pawłowi serce? "Sporo namiesza"

Wiktoria Gąsiewska pracuje już na planie serialu "Pierwsza miłość". Jej bohaterka - Jagoda - pojawi się w wątku Pawła, w którego wciela się Michał Malinowski. Poznajcie bliżej nową bohaterkę!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2863. w czwartek, 11.04.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Wiktoria Gąsiewska w serialu "Pierwsza miłość" wciela się w 25-letnią Jagodę, która szukając pracy pojawi się w King's Fitness i pozna Pawła (Michał Malinowski), z którym połączy ją coś więcej niż relacje zawodowe.

Wiktoria Gąsiewska dołączyła do obsady! Jej bohaterka uwiedzie Pawła?!Zobacz więcej

Postać Jagody wciąż owiana jest tajemnicą, wiadomo jedynie, że dziewczyna namiesza nie tylko w życiu Pawła. - Mogę powiedzieć, że to będzie bardzo kontrowersyjna postać - wskazuje Wiktoria Gąsiewska. - Pierwszy raz gram starszą od siebie bohaterkę - dodaje.

Jagoda "Pierwsza miłość" - kim jest?

Jagoda Rogalska to pogodna dziewczyna pochodząca z Lwówka Śląskiego, córka Jadzi i Janusza. Jagodę poznajemy, gdy zjawia się do pracy w King’s Fitness. Mimo młodego wieku dziewczyna zdążyła wielokrotnie już zmienić pracę. Okazuje się, że w poprzednich miejscach nie zagrzewała długo miejsca ze względu na swoją chorobę. Jagoda ukrywa przed światem narkolepsję, na którą cierpi od lat.

Jagoda ma problem ze swoimi rodzicami, którzy są bardzo zaborczy i żyją według dość konserwatywnych zasad. Jej wyjazd z rodzinnego miasteczka był tak naprawdę ucieczką od nich. Zaczynając pracę w King’s Fitness Jagoda jeszcze nie wie, jak bardzo skomplikuje się jej życie.

Przypomnijmy, że Gąsiewska znana jest widzom m.in. z seriali "Rodzina zastępcza" i "Rodzinka.pl". Aktorka występowała też w 8. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", a w parze z Adamem Zdrójkowskim tańczy w show TVP2, "Dance, Dance, Dance".

Pogrzeb Norberta! Całe Wadlewo w żałobie! Co zrobi Bartek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×