"Pierwsza miłość" odcinek 2872. Igor wywozi Marysię za miasto. Chce ją zabić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Marysia nie jest już potrzebna porywaczom. W 2872. odcinku "Pierwszej miłości" Igor wywozi ją za miasto z zamiarem zabicia. Co z nią będzie? Sprawdź, co wydarzy się w 2872. odcinku serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2872. w czwartek, 25.04.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Plan Dominiki (Aneta Zając) i Igora (Piotr Trojan) wszedł w decydującą fazę. Zagrozili Michałowi (Wojciech Błach), że straci córkę, jeśli nie da im pieniędzy. On wciąż nie wie, że Marysia (Aneta Zając) została porwana i jest przetrzymywana w zamknięciu.

Nietypowy ślub Gosi i Kaśki! Para pobierze się w hali sportowej! Zobacz więcej

W 2872. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Michał finalnie ustala z Dominiką kwestię opieki nad Julką w zamian za 300 tysięcy złotych. Kobieta w obecności notariusza zrzeka się praw do dziewczynki i ucieka z walizką pełną pieniędzy. W międzyczasie Igor postanawia ostatecznie rozprawić się z więzioną Marysią. Po otrzymaniu pieniędzy Domańska nie jest już potrzeba porywaczom, więc Igor postanawia pozbyć się kobiety.

Mężczyzna wywozi Marysię za miasto. Zamierza ją zabić! W ciemnym lesie nad przepaścią między Igorem a Marysią dochodzi do szarpaniny, w której stawką jest życie Domańskiej! Czy Marysia przetrwa starcie z niebezpiecznym porywaczem?

Marysia w końcu na wolności! Igor i Dominika trafią do więzienia?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×