"Pierwsza miłość" odcinek 2872. Paweł całuje Jagodę! To początek romansu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jagoda to nowa bohaterka w serialu "Pierwsza miłość". Jej losy krzyżują się z losami Pawła. Wkrótce zbliżą się jeszcze bardziej niż dotychczas. Sprawdź, co wydarzy się w 2872. odcinku "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2872. w czwartek, 25.04.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Jagoda (Wiktoria Gąsiewska) rozpoczęła pracę w King's Fitness i powoli zaprzyjaźnia się z Pawłem (Michał Malinowski). Podczas jednej z rozmów dziewczyna zdradza Pawłowi, że wybiera się na wesele. Postanawiają iść razem, ale Jagoda boi się komentarzy pozostałych gości, gdy zobaczą kto pojawił się u jej boku.

Wiktoria Gąsiewska jako Jagoda. Skradnie Pawłowi serce? "Sporo namiesza"Zobacz więcej

W 2872. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Paweł i Jagoda zjawiają się na weselu. Paweł dość szybko orientuje się, że udawanie chłopaka Jagody nie było najlepszym pomysłem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej podczas oczepin, kiedy Paweł całuje Jagodę.

Jagoda "Pierwsza miłość" - kim jest?

Jagoda Rogalska to pogodna dziewczyna pochodząca z Lwówka Śląskiego, córka Jadzi i Janusza. Jagodę poznajemy, gdy zjawia się do pracy w King’s Fitness. Mimo młodego wieku dziewczyna zdążyła wielokrotnie już zmienić pracę. Okazuje się, że w poprzednich miejscach nie zagrzewała długo miejsca ze względu na swoją chorobę. Jagoda ukrywa przed światem narkolepsję, na którą cierpi od lat.

Marysia w końcu na wolności! Igor i Dominika trafią do więzienia?Zobacz więcej

Jagoda ma problem ze swoimi rodzicami, którzy są bardzo zaborczy i żyją według dość konserwatywnych zasad. Jej wyjazd z rodzinnego miasteczka był tak naprawdę ucieczką od nich. Zaczynając pracę w King’s Fitness Jagoda jeszcze nie wie, jak bardzo skomplikuje się jej życie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tele (gość)

    Jedz to co zwykle i zgub nadęty brzuch nawet 3 dn? wystarczy codziennie rano na pusty żołądek

    05.06.2019 19:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×