"Pierwsza miłość" odcinek 2875-76. Melka odwoła podróż poślubną! Kto będzie ważniejszy od męża? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2875. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Łukasz i Melka zaczną planować podróż poślubną. Niestety, pewne wydarzenie pokrzyżuje te plany... Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2975. w poniedziałek, 16.12.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) i Łukasz (Jan Wieczorkowski) już wkrótce będą małżeństwem! Prawnik będzie chciał nacieszyć się żoną, ale bardzo szybko coś stanie im na przeszkodzie... Czy ich związek czeka kolejny kryzys?

Kinga i Artur pokłócą się o Teresę! Kulczycka nie chce uwierzyć w szaleństwo matki?Zobacz więcej

W 2975. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Łukasz zacznie marzyć o długiej podróży poślubnej, w trakcie której nowożeńcy będą mogli się sobą nacieszyć i odpocząć po ostatnich doświadczeniach. Magnus postara się przekonać do tego pomysłu swoją żonę.

Gdy w końcu mu się uda, na horyzoncie pojawi się nowa przeszkoda. Na komendę trafi zakrwawiona bluza, którą dzieci wyłowiły z Odry. Melka ją rozpozna - jej zdaniem należy ona do Pawła (Michał Malinowski). W 2976. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka oznajmi mężowi, że muszą odwołać podróż, ponieważ chce zaangażować się w poszukiwania.

Trudne chwile w związku Kaśki i Gosi. Śmiertelna diagnoza zburzy ich szczęście?Zobacz więcej

Łukasz nie będzie zadowolony. Zacznie próbować różnych wymówek, aż w końcu posunie się do kłamstwa. Stwierdzi, że bluza wpadła do rzeki w trakcie jego bójki z Pawłem. Melka jednak nie będzie przekonana do takiej wersji wydarzeń.

Jak Melka i Łukasz przetrwają swój pierwszy małżeński konflikt? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×