"Pierwsza miłość" odcinek 2877. Kaśka oświadczy się Gosi! Pierścionek zaręczynowy ukryje w akwarium! [CO SIĘ WYDARZY]

Kaśka podejmie ważną decyzję! W końcu oświadczy się Gosi! W jakich okolicznościach do tego dojdzie? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2877. we wtorek, 7.05.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kaśka (Michał Koterski) ma trudną sytuację rodzinną. Z Marzeną (Marta Chodorowska) ma syna, Kubę (Kacper Olszewski), ale kocha Gosię (Magdalena Różańska), która ma córkę Wiolę (Diana Kozłowska). Niedawno postanowili, że będą starać się o dziecko. Długo nie będą mogli jednak dość do porozumienia, która płeć najbardziej by ich uszczęśliwiła.

Igor zacznie sypać, a Marysia i Dominika staną twarzą w twarz!Zobacz więcej

W 2877. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kaśka podejmie kolejną ważną decyzję. Postanowi oświadczyć się Gosi! Mieszkają ze sobą już długo, mają wiele wspólnych planów. Przyszedł zatem czas, aby zalegalizować związek.

Saniewski zabierze ukochaną do ogrodu zoologicznego, a pierścionek zaręczynowy ukryje w... akwarium! Gosia sama wyłoni prezent i nie będzie ukrywać zdziwienia. Kiedy Kaśka uklęknie i poprosi ją o rękę, ona oczywiście zgodzi się! Wygląda na to, że wkrótce będziemy świadkami ślubu!

Nietypowy ślub Gosi i Kaśki! Para pobierze się w hali sportowej! Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Adriana (gość)

    Super film ogladam odpoczatku zawsze cos się dzieje watki ciekawe . Dobrze ,że są powtarzane w niedziele tak mogę być na bieżąco gdy mam popołudnia w pracy gratuluje pomysłu ,oby tak dalej . Polecam oglądanie PIERWSZEJ MIŁOŚCI

    27.03.2019 15:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×