"Pierwsza miłość" odcinek 2882. Hiszpan porwie Sylwię! Podda ją torturom? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2882. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Janek i Sylwia dokonają szokującego odkrycia i znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2882. we wtorek, 14.05.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Sylwia (Edyta Herbuś) i Janek (Maciej Mikołajczyk) prowadzą śledztwo w sprawie wykorzystywania imigrantów do niewolniczej pracy. Konecka pod przykrywką zatrudniła się nawet w maglu, aby od środka poznać losy nielegalnych pracowników.

Nietypowy ślub Gosi i Kaśki! Para pobierze się w hali sportowej! Zobacz więcej

W 2882. odcinku serialu "Pierwsza miłość" ich dochodzenie wejdzie w kulminacyjną fazę. Janek odkryje, że prawdziwym właścicielem magla jest znany gangster, Hiszpan (Piotr Vienio Więcławski). Gdy Sylwia się o tym dowie, postanowi natychmiast przerwać śledztwo!

Niestety, będzie już za późno. Ludzie Hiszpana porwą Konecką. Będą chcieli poddać ją torturom, aby wydusić z niej, co wie! Na całe szczęście jeden z nich, Sebastian, zbuntuje się przeciw takim praktykom, pomoże Sylwii uciec i zaproponuje pomoc w zdobyciu potrzebnych informacji.

Czy Hiszpan w końcu trafi do więzienia? A może znów zdoła zemścić się na swoich przeciwnikach?

Kinga będzie miała wypadek na motocyklu! Co jej się stanie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • NaprawdęSzczery (gość)

    szczerze, to Hiszpan powinien grać, główne skrzypce w tym serialu, jest jednym z kilku bohateró0 ów , którzy nie są nudni i przerysowani do bólu.. Sylwia powinna się ogarnąć i wrócić do swojego starego ja, kiedy miała co chciała i szła po trupach do celu przy czym nie miała jakiegoś spaczonego poczucia winy, odpowiedzialności i wyrzutów sumienia. Zimna suka. <3 Jedyny scenariusz na dalsze jej losy po tej upokarzajacej przygodzie, która ją spotkała z curusią.. to pójście na układ z hiszpanem. Oprócz milczenia powinna mu organizować ludzi do tej pracy. I tak tego nie zrobi, serial jest nudny i przewidywalny. Dlatego najpierw tortury, a później wizyta u wściekłych pracowników Hiszpana. Powinien dac jej lekcje pokory i oszukać na chwilę swoich pracowników, że przez nią dożywotnio stracili szansę na zarobienie pieniędzy na chleb i jej widok na końcu był by złotem, gdy widziała by, że ludzie nad którymi sie żalila bo "ciężko" pracują za marne grosze(dla niej) idą ja powiesic.

    03.05.2019 01:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×