"Pierwsza miłość" odcinek 2882. Nietypowy ślub Gosi i Kaśki! Para pobierze się w hali sportowej! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ślub Gosi i Kaśki w "Pierwszej miłości" zagrożony! Dojdzie nawet do tego, że para postanowi wszystko odwołać. Ostatecznie jednak Kaśka weźmie sprawy w swoje ręce i do ceremonii dojdzie w... hali sportowej! Sprawdź, co wydarzy się w 2882. odcinku "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2882. we wtorek, 14.05.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Gosia (Magdalena Różańska) i Kaśka (Michał Koterski) bardzo chcą mieć razem dziecko. Niestety, okazało się, że Gosia już nigdy nie będzie mogła zajść w ciążę. Para postanowiła zaangażować się w proces adopcyjny. I tu natknęli się na kolejną przeszkodę - nie są małżeństwem, a więc adopcja dziecka jest bardzo mało prawdopodobna. W związku z tym Kaśka postanowił oświadczyć się ukochanej, a Gosia zgodziła się zostać jego żoną. Byli pewni, że teraz są w stanie pokonać wszystkie trudności.

Kaśka oświadczy się Gosi! Pierścionek zaręczynowy ukryje w akwarium! Zobacz więcej

Kiedy jednak narzeczeni zorientowali się, że nie mogą liczyć na szybki termin ślubu, jasne stało się to, że ich plany adopcyjne znowu się oddalają. Z pomocą przyszedł Mikser (Błażej Michalski), ale pojawił się kolejny problem: ślub musiałby się odbyć jak najszybciej, a rodzice Gosi są za granicą. Mimo to, rozpoczęły się ekspresowe przygotowania do ceremonii. Mikser zorganizował wieczór kawalerski, ale Kaśka nie chciał, żeby cokolwiek zepsuło ceremonię i odmówił picia alkoholu, torpedując szalone pomysły kolegów.

Wygląda na to, że Gosia i Kaśka nie mają szczęścia. Tuż przed ślubem, panna młoda dowiaduje się, że w dniu planowanej ceremonii musi być w pracy. Wszystko trzeba odwołać. W 2882. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kaśka nie traci jednak nadziei, że ślub jednak się odbędzie. Trzeba tylko szybko przewieźć Gosię przez miasto zaraz po zakończeniu meczu koszykarskiego. W ostatniej chwili znowu wszystko się komplikuje. Ostatecznie wszyscy przyjaciele pary pojawiają się w hali sportowej, a Kaśka i Gosia biorą ślub! Dla obojga jest to wyjątkowa chwila.

Malwina wstępuje do zakonu! Odkupi winy celibatem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×