"Pierwsza miłość" odcinek 2894. Ranny Oskar przyzna, że celowo wpakował Kingę w pułapkę! Nie ma dla nich ratunku? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2894. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Oskar przyzna się, że celowo zaciągnął Kingę do sztolni! Sprawdź, co jeszcze się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2894. w czwartek, 30.05.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Oskar (Filip Gurłacz) wciąż są uwięzieni w opuszczonej sztolni. Na domiar złego przyjaciel Kulczyckiej jest ciężko ranny. Z każdą godziną nadzieje na ratunek będą coraz mniejsze...

Ewa jednak pomoże Domańskim! Kalina zacznie pracować u Wekslera?Zobacz więcej

W 2894. odcinku serialu "Pierwsza miłość" stan Oskara drastycznie się pogorszy! W przypływie rozpaczy i bezradności postanowi wyznać Kindze prawdę. Powie jej, że sam ukartował ich zaginięcie, aby mogli zaznać trochę "prawdziwego" surwiwalu! Kulczycka nie będzie mogła uwierzyć w to, co usłyszy.

Tymczasem Artur (Łukasz Płoszajski) i Melka (Ewa Jakubowicz) wciąż będą szukać zaginionych. Kulczycki postanowi spotkać się z ojcem instruktora, ponieważ będzie liczył, że mężczyzna naprowadzi go na jakiś trop. Czy uda mu się uratować życie żony?

Daniel Olbrychski dołączył do obsady! Kogo zagra?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    no napewno uratuje zonke he he

    30.05.2019 14:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×