"Pierwsza miłość" odcinek 2896. Artur ratuje Kingę! Co będzie z Oskarem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kinga i Oskar wciąż są uwięzieni w sztolni. Ich stan zdrowia jest coraz gorszy. Wkrótce jednak koszmar się skończy! Sprawdź, co wydarzy się w 2896. odcinku serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2900. w piątek, 7.06.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Oskar (Filip Gurłacz) już kilkadziesiąt godzin są uwięzieni w opuszczonej sztolni. Artur (Łukasz Płoszajski) robi wszystko, aby odnaleźć ukochaną. Pomaga mu w tym Melka (Ewa Jakubowicz) wraz ze swoimi kolegami z policji.

Artur włamie się do mieszkania Oskara! Wpadnie na jakiś trop?Zobacz więcej

W 2896. odcinku "Pierwszej miłość" stan zdrowia uwięzionych w sztolni Kingi i Oskara będzie się pogarszał. Mężczyzna przekonany, że są to jego ostatnie godziny życia chce podyktować Kulczyckiej list pożegnalny. Do wyczerpanej Kingi wciąż nie dociera, że być może nie uda im się wydostać na powierzchnię. Tęsknota za dziećmi pozwala jej mieć nadzieję, że wkrótce znowu zobaczy się z rodziną.

Tymczasem Artur nie ustaje w poszukiwaniach żony. Wbrew zaleceniom ekipy ratunkowej wbiega na niebezpieczny teren, mając nadzieję, że trafi na trop zaginionych. Dzięki bohaterskiej akcji Kulczyckiego ratownicy znajdują uwięzionych w sztolni Kingę i Oskara. Oboje w krytycznym stanie trafiają do szpitala.

Kalina dostaje awans! Klient Wekslera jest nią zachwycony!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×