"Pierwsza miłość" odcinek 2897-98. Hiszpan zamieszka w Wadlewie! Gangster zostanie pomocnikiem księdza? [CO SIĘ WYDARZY]

Hiszpan został świadkiem koronnym i otrzymał policyjną ochronę. W 2897. odcinku serialu "Pierwsza miłość" gangster dowie się, że musi przeprowadzić się do Wadlewa. Sprawdź, co wydarzy się w serialu!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2897. we wtorek, 4.06.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Sylwia (Edyta Herbuś) i Janek (Maciej Mikołajczyk) zdołali w końcu ujawnić zbrodniczą działalność Hiszpana (Piotr VIENIO Więcławski), a gangster trafił w ręce policji. W obliczu długoletniej odsiadki przestępca postanowił zacząć współpracować z policją, dzięki czemu uzyskał status świadka koronnego. Jego przyszłość nie będzie jednak tak różowa, jakby mogło się wydawać.

Artur włamie się do mieszkania Oskara! Wpadnie na jakiś trop?Zobacz więcej

W 2897. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Hiszpan dowie się, że policja zdecydowała o przeniesieniu go do kryjówki w Wadlewie. Gangster będzie wściekły! Nie jest w stanie wyobrazić sobie życia z dala od uroków wielkiego miasta! Satysfakcji z nowego lokum przestępcy nie będzie jednak ukrywać Melka (Ewa Jakubowicz).

Początki nowego życia w Wadlewie nie będą łatwe. W 2898. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Hiszpan zostanie zaangażowany w prace pomocnicze przy miejscowej parafii. Proboszcz przydzieli mu kilka prostych zadań, ale wszystko, za co weźmie się świeżo upieczony świadek koronny, natychmiast będzie się psuło...

Już pierwszego dnia gangster będzie na skraju załamania nerwowego! Czy uda mu się przyzwyczaić do nowego życia?

Daniel Olbrychski dołączył do obsady! Kogo zagra?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×