"Pierwsza miłość" odcinek 2900. Mateusz pojawi się u boku innej kobiety! Emilka będzie zazdrosna? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2900. odcinku serialu "Pierwsza miłość" odbędzie się uroczyste otwarcie odbudowanej mydlarni. Na uroczystości pojawi się także Mateusz, któremu towarzyszyć będzie nowa kobieta, Wanda. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2900. w piątek, 7.06.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Pożar w fabryce w Wadlewie wywrócił życie Emilki (Anna Ilczuk) do góry nogami. Straciła dochodowy biznes, została oszpecona poważnymi poparzeniami, a przez romans z Mateuszem (Lesław Żurek) o mało co nie zniszczyła swojego małżeństwa.

Kalina dostaje awans! Klient Wekslera jest nią zachwycony!Zobacz więcej

W 2900. odcinku serialu "Pierwsza miłość" w Wadlewie odbędzie się uroczystość ponownego otwarcia mydlarni. Z tej okazji w Wadlewie ma pojawić się także Mateusz. Miedzianowska poprosi Bartka (Rafał Kwietniewski), któremu jakiś czas temu opowiedziała o romansie, aby tym razem nie urządzał żadnych scen zazdrości, a mąż obieca jej, że będzie się kontrolował.

Jednak szybko okaże się, że to nie Bartek będzie potrzebował samokontroli, lecz sama Emilka. Mateusz na uroczystości nie pojawi się bowiem sam, towarzyszyć mu będzie Wanda (Monika Pikuła). Mimo że Miedzianowska świadomie zakończyła romans i postanowiła zostać z mężem, to gdy zobaczy dawnego kochanka z inną, w jej sercu mimowolnie narodzi się zazdrość!

Czy otwarcie fabryki zakończy się jakimś skandalem?

Daniel Olbrychski dołączył do obsady! Kogo zagra?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×