"Pierwsza miłość" odcinek 2902-03. Rodzice Jagody dowiedzą się o jej ciąży! Zrobią z Pawła ojca? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2902. odcinku serialu "Pierwsza miłość" matka Jagody dowie się o ciąży córki! Wrobi Pawła w ojcostwo? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2902. we wtorek, 3.09.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Jagoda (Wiktoria Gąsiewska) zaszła w ciążę ze swoim kochankiem, żonatym Andrzejem (Marcin Sianko). Ojciec dziecka niestety nie poczuwa się do opieki nad ciężarną kochanką. Na całe szczęście swoją pomoc zaoferował Paweł (Michał Malinowski), który postanowił wprowadzić się do przyjaciółki.

Hiszpan zakocha się w Uli! Czy uda mu się zdobyć jej serce?Zobacz więcej

W 2902. odcinku serialu "Pierwsza miłość" z niespodziewanie do Wrocławia przyjedzie matka dziewczyny, która nic nie wie ani o ciąży córki, ani o tym, że mieszka ona z Pawłem. Mężczyzna zacznie szybko pakować swoje rzeczy! Błyskawiczna akcja wyprowadzkowa zakończy się fiaskiem. Jadzia (Alina Kamińska) od razu dowie się, z kim mieszka jej córka. Ciąży również nie będzie dało się ukryć.

Szokująca propozycja Wandy! Emilka będzie świadkową na ślubie Mateusza?!Zobacz więcej

Matka Jagody będzie przekonana, że ojcem dziecka jest Paweł. W 2903. odcinku serialu "Pierwsza miłość" przerażona dziewczyna nie będzie w stanie ani potwierdzić ani zaprzeczyć tym przypuszczeniom. Cała sytuacja nie spodoba się Pawłowi, który postanowi skontaktować się z Andrzejem i spróbuje zmusić go do zaakceptowania dziecka!

Aby poznać dalsze losy Jagody i innych bohaterów serialu "Pierwsza miłość", oglądajcie koniecznie nowe odcinki na antenie Polsatu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×