"Pierwsza miłość" odcinek 2906. Hiszpan zostanie zdemaskowany! Melka mu nie pomoże? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2906. odcinku serialu "Pierwsza miłość" jeden z mieszkańców Wadlewa pozna prawdziwą tożsamość Hiszpana! Jaka będzie reakcja gangstera? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2906. w poniedziałek, 9.09.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Hiszpan (Piotr VIENIO Więcławski) zyskał status świadka koronnego i przeprowadził się do Wadlewa, gdzie mieszka w przygotowanej przez policję kryjówce. Nie powinien się wychylać, jeśli chce być bezpieczny. Siedzenie cicho nie leży jednak w jego naturze...

Bartek i Emilka się rozstaną! Dziewczyna jednak zawalczy o Mateusza? Zobacz więcej

Początkowo mafioso nie będzie mógł odnaleźć się w małej miejscowości, lecz po pewnym czasie zaaklimatyzuje się w nowych warunkach. W oko wpadnie mu Ula (Ola Gintrowska), miejscowa piękność, którą zacznie podrywać na oczach całej wioski! W 2906. odcinku serialu "Pierwsza miłość" jego zaloty przerwie jednak Edek (Jarosław Gruda), który rozpozna w nim znanego gangstera z Wrocławia!

Melka na tropie groźnego mordercy! Znów skorzysta z pomocy wróżki?Zobacz więcej

Hiszpan będzie przerażony! Postanowi poprosić o pomoc Melkę (Ewa Jakubowicz), lecz policjantka będzie zajęta innym śledztwem i nie będzie miała ochoty słuchać żali byłego gangstera... Wtedy w głowie Hiszpana narodzi się okropny pomysł. Postanowi ostatecznie "uciszyć" Edka! Czy w Wadlewie dojdzie do morderstwa?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×