"Pierwsza miłość" odcinek 2906. Szokująca propozycja Wandy! Emilka będzie świadkową na ślubie Mateusza?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2906. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka dowie się, że Mateusz planuje wziąć ślub! Narzeczona biznesmena będzie miała dla niej niezręczną propozycję! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2906. w poniedziałek, 9.09.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W poprzednim sezonie serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) zdecydowała się zakończyć swój romans z Mateuszem (Lesław Żurek) i pozostać wierna swojemu mężowi Bartkowi (Rafał Kwietniewski). Raz rozpalone uczucie nie da się jednak tak łatwo ugasić.

Melka na tropie groźnego mordercy! Znów skorzysta z pomocy wróżki?Zobacz więcej

W nowych odcinkach okaże się, że dawny kochanek Miedzianowskiej znalazł sobie nową partnerkę, Wandę (Monika Pikuła). Co więcej, para planuje już ślub! Dla Emilki, która wciąż czuje coś do Mateusza, będzie to ogromny szok! Najgorsze jednak dopiero nadejdzie...

Wanda wpadnie bowiem na dość dziwny pomysł. W 2906. odcinku serialu "Pierwsza miłość" zaproponuje Emilce, aby ta została jej druhną. Bartek uzna, że to świetny pomysł, który pomoże w interesach z Bednarskimi. Ostatecznie Emilka niechętnie zgodzi się na ten "zaszczyt" i pojedzie z Wandą wybierać suknię ślubną.

Czy Miedzianowska pogodzi się z ożenkiem Mateusza? A może postanowi jeszcze raz zawalczyć o uczucia mężczyzny?

Po ostrej rozmowie z Sylwią, Weksler dostanie zawału! Co z nim będzie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×