"Pierwsza miłość" odcinek 2907. Paweł oświadczy się Jagodzie! Wszystko na oczach Melki! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2907. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka postanowi odwiedzić swoją dawną miłość. To, co zobaczy w mieszkaniu Pawła, będzie dla niej prawdziwym szokiem! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2907. we wtorek, 10.09.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) była niegdyś na zabój zakochana w Pawle (Michał Malinowski)! On jednak wybrał Sabinę (Urszula Dębska), z którą zresztą jakiś czas temu zdążył już się rozstać. Policjantka myślała, że już wyleczyła się z dawnej miłości, ale okaże się, że uczucie wciąż się w niej tli.

Melka aresztuje Pawła! Za co wsadzi go za kratki?Zobacz więcej

W 2907. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wirski (Tadeusz Ratuszniak) poinformuje Melkę, że dostanie awans. Policjantka zaprasza Piotrka (Michał Mikołajczak) na wspólne świętowanie. Współlokator doradza jej, aby odezwała się do Pawła. Dziewczyna waha się, ale ostatecznie decyduje się odwiedzić Nowogrodzkiego.

To, co tam zobaczy, będzie dla niej ogromnym zaskoczeniem! Melka trafi na moment, w którym jej były narzeczony będzie prosił o rękę rodziców Jagody (Wiktoria Gąsiewska)! Czy Paweł opowie byłej o ciąży dziewczyny i jej chorobie? A może w ogóle nie będzie chciał z nią rozmawiać? Oglądajcie koniecznie 2907. odcinek "Pierwszej miłości"!

Łukasz uratuje życie Melki i wyląduje z nią w łóżku! Będą razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Wiktoria Gąsiewska o wątku Jagody z "Pierwszej miłości". Co jeszcze wydarzy się po wakacjach 2019?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×