"Pierwsza miłość" odcinek 2909. Kalina zostanie zwolniona! Zdradziła prasie sekrety firmy Wekslera? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2909. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kalina bardzo mocno podpadnie Wekslerowi! Czy żona Krystiana starci pracę? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2909. w czwartek, 12.09.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Problemy rodzinne i finansowe zmusiły Kalinę (Magdalena Wieczorek) do powrotu do pracy. Dziewczyna po znajomości dostała pracę w firmie Wekslera (Karol Strasburger) i szybko zaskarbiła sobie sympatię kierownictwa firmy. Teraz karta może się jednak odwrócić.

Emilka nie dopuści do ślubu Mateusza i Wandy! Panna młoda strzeli do niej?! Zobacz więcej

Wściekły Karol będzie rozpaczliwie będzie szukał przecieku w firmie, po tym jak informacja o wypadku i skażeniu przedostała się do mediów. W 2909. odcinku serialu 'Pierwsza miłość" wezwie Kalinę na dywanik. Przyparta do muru dziewczyna wyzna ostatecznie, że wygadała się Krystianowi (Patryk Pniewski), a ich rozmowę mógł słyszeć pracujący dla "YOLO" Piotrek (Michał Mikołajczak)!

Weksler nie będzie mógł uwierzyć w nieodpowiedzialność Kaliny i postanowi ją zwolnić! Na całe szczęście dla niej, do akcji znów wkroczy Ewa (Ewa Gawryluk), która spróbuje jakoś udobruchać Karola. Czy żonie Krystiana uda się odzyskać posadę?

Wielki powrót do serialu po 10 latach! Kto znów pojawi się na ekranie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×