"Pierwsza miłość" odcinek 2921-2922. Karol Weksler nie żyje?! Tragiczne wieści z kliniki w Szwajcarii [CO SIĘ WYDARZY]

W 2921. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Weksler zostanie przetransportowany do Szwajcarii, gdzie ma przejść skomplikowaną operację serca. Czy zabieg pójdzie zgodnie z planem? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2921. w poniedziałek, 30.09.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Poważne problemy w jego firmie mocno odbiły się na zdrowiu Karola Wekslera. Biznesmen przeszedł bardzo ciężki zawał serca, gdy dowiedział się krytycznych artykułach, które o jego przedsiębiorstwie opublikowało YOLO.

Marysia dowiaduje się prawdy o swoim pochodzeniu! Została adoptowana?! Zobacz więcej

W 2921. odcinku serialu "Pierwsza miłość" okaże się, że Wekslera trzeba przetransportować do kliniki za granicą. Pod szpitalem będzie czatował Tymek (Piotr Gawron-Jedlikowski), który spróbuje zrobić Karolowi zdjęcia. Zostanie jednak powstrzymany przez Grażynę (Grażyna Wolszczak), która zarekwiruje jego aparat. Jakiś czas później biznesmen opuści Polskę i wyleci do Szwajcarii.

Ewa (Ewa Gawryluk) z niecierpliwością będzie czekać na wieści w sprawie operacji ukochanego. Kalina (Magdalena Wieczorek) i Krystian (Patryk Pniewski) postanowią zaangażować ją w opiekę nad ich córeczką, aby chociaż przez chwilę przestała myśleć o Karolu. W końcu w 2922. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sabina (Urszula Dębska) telefonicznie przekaże jej tragiczną wiadomość. Weksler nie przeżył operacji! Ewa będzie załamana.

Michał Malinowski wyjeżdża z Polski! Co z serialami, w których występuje?Zobacz więcej

Wieść o śmierci biznesmena szybko dotrze do dziennikarzy YOLO. Sylwia będzie zachwycona! Od razu zleci pracownikom przygotowanie materiału na pierwszą stronę. Czy to będzie moment jej triumfu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×