"Pierwsza miłość" odcinek 2924-25. Weksler jednak żyje?! Wściekła Sylwia zwolni własną córkę! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2924. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sylwia zorientuje się, że popełniła ogromny błąd! Czy postanowi zwalić całą winę na córkę? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2924. w czwartek, 3.10.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Już wkrótce cały Wrocław obiegnie wieść o śmierci Karola Wekslera (Karol Strasburger), jednego z najważniejszych wrocławskich biznesmenów. Informacja o jego zgonie w Szwajcarii dotrze bowiem do redakcji YOLO, która przygotuje o nim materiał na pierwszą stronę.

Marysia dowiaduje się prawdy o swoim pochodzeniu! Została adoptowana?! Zobacz więcej

W 2924. odcinku serialu "Pierwsza miłość" właściciele gazety zorganizują luksusowy bankiet na cześć Sylwii (Edyta Herbuś), która będzie miała swój moment triumfu. Zewsząd będą spływać gratulacje. Imprezę przerwie jednak druzgocąca wiadomość: Karol Weksler żyje i ma się dobrze!

W jednej chwili Sylwia przestanie być bohaterką, a stanie się pośmiewiskiem całego medialnego świata. Konecka będzie wściekła! W 2925. odcinku "Pierwszej miłości" spróbuje zwalić wszystko na swoją córkę Justynę (Oliwia Bosowska), którą oskarży o niedostateczne sprawdzenie otrzymanej informacji. Postanowi ją zwolnić!

Michał Malinowski wyjeżdża z Polski! Co z serialami, w których występuje?Zobacz więcej

Będzie to bardzo ryzykowny ruch. Justyna już raz pokazała, że potrafi się zemścić. To właśnie przez nią Sylwia o mały włos nie wylądowała na stałe w psychiatryku. Czy i tym razem dziewczyna postanowi zemścić się na matce? Czy Sylwia odkryje, że padła ofiarą intrygi Wekslera?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Julian (gość)

  Tak a Ty nie

  01.10.2019 19:15
 • Julian (gość)

  Tak a Ty nie

  01.10.2019 19:15
 • ???? (gość)

  Czy ktoś ogląda seriale mające prawie 3 tysiące odcinków??????

  29.09.2019 20:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×