"Pierwsza miłość" odcinek 2927-28. Melka i Paweł razem na randce! Wrócą do siebie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2927. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka i Paweł wylądują razem na randce! Czy znów się do siebie zbliżą? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2927. we wtorek, 8.10.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) dowiedziała się, że Łukasz (Jan Wieczorkowski) jest synem znanego gangstera, a Paweł (Michał Malinowski) został odrzucony przez Jagodę (Wiktoria Gąsiewska), która zdecydowała się na związek z ojcem swojego dziecka. Czy to możliwe, że dawni narzeczeni do siebie wrócą?

Dziennikarka Paulina Drażba w serialu. Kogo zagra?Zobacz więcej

Z takiego założenia wyjdzie Piotrek (Michał Mikołajczak), który w 2927. odcinku serialu "Pierwsza miłość" postanowi ich wyswatać! Nie zdradzając im swojego planu, wyśle ich razem do kina! Początkowo Melka i Paweł będą zdziwieni i nie za bardzo będą chcieli ze sobą rozmawiać.

Sytuacja będzie jednak dynamicznie się zmieniać! W 2928. odcinku "Pierwszej miłości" byli narzeczeni zatrzasną się razem w windzie i będą musieli wspólnie spędzić kilka godzin. Melka i Paweł zaczną wspominać dawne czasy i na nowo bardzo się do siebie zbliżą!

Czy jest na szansa na to, że znów będą razem? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu Polsatu! Oglądajcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tego nie ma w tym odcinku (gość)

    Te zdjecia co są ukazane to w jakim odcinku bo w 2927/28 nie ma tego

    07.11.2019 21:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×