"Pierwsza miłość" odcinek 2928-29. Dominika dowie się, że jest siostrą Marysi! Wykorzysta to do uniknięcia kary? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2928. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika dowie się, że jest siostrą Marysi! Jak zareaguje na taką wiadomość? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2928. w środę, 9.10.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Marysia (Aneta Zając) została adoptowana! Taką szokującą wiadomość usłyszy z ust swojego ojca, Jana (Wojciech Dąbrowski)! Co więcej, okaże się, że Dominika (Aneta Zając), kobieta która ją porwała, najprawdopodobniej jest jej siostrą!

Melka i Paweł razem na randce! Wrócą do siebie?Zobacz więcej

Mimo sprzeciwu Michała (Wojciech Błach), Marysia uzna, że Dominika powinna poznać prawdę. W 2928. odcinku serialu "Pierwsza miłość" kobieta o wszystkim się dowie. Więźniarka bardzo źle przyjmie tę wiadomość. Domańska porozmawia z jej adwokatem, Łukaszem Magnusem (Jan Wieczorkowski). Spróbuje z nim uzgodnić, co może zrobić, żeby pomóc siostrze dostać mniejszy wyrok.

Dziennikarka Paulina Drażba w serialu. Kogo zagra?Zobacz więcej

Gdy Dominika nieco ochłonie, zorientuje się, że może wykorzystać współczucie Marysi! W areszcie każe się pobić Arlecie (Joanna Majstrak), aby móc wzbudzić w siostrze jeszcze większe poczucie winy. Marysia będzie przerażona! W trakcie rozprawy będzie jednak przy niej Jan, który spróbuje jakoś weprzeć Domańską.

Nieoczekiwanie w sądzie pojawi się także biologiczna matka Marysi i Dominiki! Kim będzie? Co zrobi? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jakkolwiek pomysłowe nie byłyby perypetie Marysi to jednak jeśli czasem zerkam na PM to głównie dla jej wątku (gość)

    Podwójna rola i postać Dominiki dają wreszcie Anecie Zając szansę pokazania się od innej strony. Wykazania się bardziej aktorsko. Tą rolą udowadnia, że jest całkiem niezłą aktorką. Gra charakterną postać. Operuje mocniejszymi, wyrazistymi emocjami. No i nawet głos ma inny.

    10.10.2019 12:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×