"Pierwsza miłość" odcinek 2941. Melka oszuka policję, aby być z Łukszem! Oszalała z miłości? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2941. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka uzna, że nie może dłużej oszukiwać Łukasza! Czy zdradzi swoich kolegów z policji? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2941. w czwartek, 28.10.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) od pewnego działa na dwa fronty. Z jednej strony jest autentycznie zauroczona Łukaszem (Jan Wieczorkowski), a z drugiej musi nosić policyjny podsłuch, dzięki któremu może dowiedzieć się czegoś ojcu ukochanego, który jest znanym gangsterem.

Hiszpan otworzy w Wadlewie kasyno?! Chce zbudować przestępcze imperium!Zobacz więcej

Policjantka będzie już niezwykle zmęczona tym, że jest podsłuchiwana w intymnych sytuacjach i że musi okłamywać mężczyznę, którego kocha. Nie może jednak sprzeciwić się Wirskiemu (Tadeusz Ratuszniak). W 2941. odcinku serialu "Pierwsza miłość" wpadnie na pomysł, jak uwolnić się od tej trudnej sytuacji.

W 2941. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka postanowi wynająć kieszonkowca, który ma ukraść Łukaszowi telefon z zamontowanym podsłuchem. Gdy wróci na komendę, będzie tam panowała bardzo napięta atmosfera. Policjanci nie będą zadowoleni z obrotu spraw.

Hubert (Rafał Szałajko) spróbuje rozładować sytuację i postanowi sobie zażartować. Jego słowa będą jednak bardzo niestosowne i krzywdzące w stosunku do Melki. W oczach policjantki pojawią się łzy. Zraniona dziewczyna postanowi opuścić posterunek.

Tymczasem Łukasz postanowi zabrać ją na romantyczny wypad! Powie, że ma dla niej wielką niespodziankę. Co wymyślił prawnik?

Ślub Melki i Łukasza! Wodnik zniszczy najpiękniejszy dzień w życiu policjantki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • BORYS SZ6C (gość)

    RAFAL KROLIKOWSKI

    22.10.2019 19:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×