"Pierwsza miłość" odcinek 2942. Dominika wyjdzie na wolność! Michał będzie wściekły! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2942. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika decyzją sądu będzie mogła opuścić areszt! Czy znów będzie groźna dla Marysi? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2942. w piątek, 29.10.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Marysia i Dominika (w obu rolach Aneta Zając) są siostrami! Ta wiadomość całkowicie odmieniła sposób, w jaki główna bohaterka serialu "Pierwsza miłość" postrzega swoją porywaczkę. Czy ta zmiana jest jednak w pełni uzasadniona?

Melka oszuka policję, aby być z Łukszem! Oszalała z miłości?Zobacz więcej

Domańska zacznie bowiem bezwarunkowo pomagać siostrze i zrobi wszystko, aby uniknęła więzienia. Przekona ją, aby nie uciekała z aresztu, zacznie wspierać jej prawnika, Łukasza Magnusa (Jan Wieczorkowski), będzie z nią w stałym telefonicznym kontakcie i poprosi są o łagodny wymiar kary dla swojej porywaczki.

Jej starania przyniosą skutek! W 2942. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika dostanie wyrok w zawieszeniu i będzie mogła wyjść z aresztu! Gdy Michał (Wojciech Błach) dowie się, że przestępczyni nie trafi za kratki, będzie wściekły! Zacznie wypominać żonie, że przez nią niebezpieczna kobieta jest teraz na wolności!

Czy Dominika rzeczywiście wróci na przestępczą ścieżkę? Czy siostry będą teraz utrzymywać ze sobą kontakt? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "Pierwsza miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×