"Pierwsza miłość" odcinek 2946. YOLO znajdzie się na skraju bankructwa! Sylwia dla pieniędzy zacznie uwodzić Artura? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2946. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sylwia zostanie właścicielką YOLO. Szybko okaże się, że jej rządy mogą nie potrwać długo! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2946. we wtorek, 4.11.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Karol Weksler (Karol Stasburger) chce kupić YOLO, aby zdobyć kontrolę nad niepokornym pismem! Sylwia (Edyta Herbuś) za wszelką cenę nie chce do tego dopuścić. W końcu postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Kupi gazetę za swoje własne pieniądze!

Aktorzy na starych zdjęciach z serialu. Jak wyglądali 15 lat temu?Zobacz więcej

W 2946. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Konecka po raz pierwszy pojawi się w redakcji w roli właścicielki. Szybko zorientuje się, że budżet YOLO świeci pustkami, a ona wszystkie swoje środki przeznaczyła na zakup pisma. Jeśli szybko nie zacznie oszczędzać, gazetę czeka bankructwo. Pierwszą jej decyzją będzie zatem obcięcie pensji pracownikom.

Decyzja Sylwii z oczywistych względów nie spodoba się dziennikarzom. Tymek (Piotr Gawron-Jedlikowski) od razu oznajmi jej, że chce odejść. Spróbuje także namówić Piotrka (Michał Mikołajczak), by opuścił tonący statek razem z nim. Sytuacja w redakcji będzie bardzo napięta.

Ślub Melki i Łukasza! Wodnik zniszczy najpiękniejszy dzień w życiu policjantki?Zobacz więcej

W pewnym momencie Konecka zorientuje się, że cięcia w wynagrodzeniach nie wystarczą, a ona nie ma pieniędzy nawet na opłacenie czynszu. Kobieta wpadnie jednak na iście szatański pomysł. Postanowi uwieść Artura (Łukasz Płoszajski) i wyciągnąć od niego pieniądze!

Czy mąż Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) po raz kolejny wda się w romans? Czy Sylwia zdoła uratować YOLO przed bankructwem? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "Pierwsza miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×