"Pierwsza miłość" odcinek 2949. Dominika znów zacznie udawać Marysię! Wda się w romans z jej kolegą z pracy... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2949. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika dostanie od Marysi wszystko, czego potrzebuje! Mimo to kobieta nie przestanie kombinować na boku... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2949. w piątek, 8.11.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Dominika (Aneta Zając) cudem uniknęła śmierci! Marysia (Aneta Zając) nie będzie mogła patrzeć na to, jak jej siostra stacza się na dno i postanowi za wszelką cenę jej pomóc. Nie będzie mogła jednak liczyć na wdzięczność...

Aktorzy na starych zdjęciach z serialu. Jak wyglądali 15 lat temu?Zobacz więcej

Marysia stworzy siostrze wręcz idealne warunki. Pomoże jej znaleźć pracą, a nawet przygarnie ją pod swój dach. Poświęci jej niemalże cały swój czas. W 2949. odcinku serialu "Pierwsza miłość" zdoła nawet przekonać Michała (Wojciech Błach), aby dał jej jeszcze jedną szansę.

Jej siostra nie potrafi jednak żyć bez kombinowania. Na jej drodze przypadkowo stanie doktor Widawski (Przemysław Glapiński), kolega Marysi z pracy. Lekarz weźmie ją za Domańską i postanowi zaprosić na obiad. Ku jego zaskoczeniu na obiedzie się nie skończy!

Dominika po raz kolejny zacznie udawać siostrę i wda się w gorący romans! Czy Marysia znów będzie miała przez nią problemy?

Morderca od Wodnika dopadnie Melkę! Skaże ją na śmierć w męczarniachZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Xxx (gość)

    Będzie się działo, nie mogę się doczekać tego wątku

    06.11.2019 07:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×