"Pierwsza miłość" odcinek 2952. Sylwia zacznie uwodzić Artura na zajęciach z jogi! Czy Kulczycki znów ulegnie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2952. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sylwia zacznie realizować swój niecny plan! Czy Artur da się jej omotać? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2952. w środę, 13.11.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Sylwia (Edyta Herbuś) ma bardzo poważny problem. Kupiła YOLO, ale nie ma pieniędzy na utrzymanie gazety. Dziennikarka wpadła jednak na pewien pomysł. Chce uwieść Artura (Łukasz Płoszajski) i wyciągną od niego pieniądze!

Morderca od Wodnika znów uderzy! Tym razem kula trafi w cel!Zobacz więcej

W jednym z nowych odcinków serialu "Pierwsza miłość" Kulczycki podejmie decyzję, aby zapisać się na zajęcia sportowe, aby poprawić swoją sprawność fizyczną i w ten sposób zaimponować Kindze (Aleksandra Zienkiewicz), która rozpoczęła karierę modelki. Gdy Sylwia się o tym dowie, postanowi skorzystać z okazji i od razu zapisze się na te same zajęcia.

ART [76808]

W 2952. odcinku Konecka pozbędzie się jego partnerki sportowej, by móc się do niego zbliżyć. Dziennikarka wykorzysta wspólne ćwiczenia, aby wyeksponować swoje kobiece wdzięki. Co więcej, Artur będzie wstydził się przed żoną tego, że uczęszcza na zajęcia z jogi. Kinga szybko wyczuje, że jej mąż coś kręci i pomiędzy małżonkami znów wytworzy się bardzo szorstka atmosfera.

Czy Artur pocieszy się w ramionach Sylwii i po raz kolejny wda się w romans? A może tym razem uda mu się zachować wierność? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×